Učenici sedmih razreda naše škole proveli su 3 nezaboravna dana na terenskoj nastavi na moru. Dana 25. svibnja u 6:30 sati 33 učenika uz pratnju troje učitelja (Gabrijel Kovačić, Monika Mesarić i Sandra Logožar) krenulo je u morske avanture u organizaciji turističke agencije. Na putu prema Selcu stali smo u malom mjestu Driveniku na Alpaka ranču „No stress“. Uz stručno vodstvo obišli smo ranč gdje smo imali prilike hraniti životinje i družiti se s njima.
Smještaj u Hostelu „Karlovac“ nudio je mogućnost kupanja na plaži u neposrednoj blizini, sportske aktivnosti na terenu, šetnju, osvježenje uz sladoled i sok.
Sljedećeg dana nakon ručka vozili smo se katamaranom do mjesta Vrbnik na otoku Krku gdje smo pješke obišli mjesto uz stručno vodstvo. Zanimljivo je bilo proći najužom ulicom na svijetu, širokom svega 43 centimetra.
Kako svemu lijepom brzo dođe kraj, tako je i ova avantura završila, no svima su ostale lijepe uspomene na druženje, zabavu i nova iskustva.
Sve fotografije pogledajte u FOTOGALERIJI.
Voditeljica: Sandra Logožar